This is a story of great AaaS.Me olemme
SuperApp

Helposti erilainen sovellustalo

SuperApp on suomalainen mobiili- ja websovelluskehitystalo. Olemme tehneet näitä hommia jo vuodesta 2015 katse aina tiukasti kiinni tulevaisuudessa.

Tarjoamme ainoana Suomessa, ellemme koko Euroopassa, räätälöidyn mobiilisovelluksen palveluna – Application as a Service. Tilaaja maksaa sovelluksesta vain kiinteää kuukausimaksua, ja tietää tarkkaan, mistä hinta koostuu. Sovellusalustamme ja valmiiksi toimiviksi testatut komponenttimme takaavat, että sovellusten ostaminen, suunnittelu ja kehittäminen on helppoa, hauskaa ja tehokasta.

Johto

Arttu Hujanen

Toimitusjohtaja

+358 41 505 1696

arttu@superapp.fi

Risto Lappi

Operatiivinen johtaja

+358 44 296 1888

risto@superapp.fi

Jani Nikula

Teknologiajohtaja

jani@superapp.fi

Petri Löytynoja

Tuotantopäällikkö

+358 45 6385 894

petri.loytynoja@superapp.fi

Myynti

Aleksi Linna

Myyntipäällikkö

+358 50 442 1292

aleksi.linna@superapp.fi

Mikael Paananen

Myyntipäällikkö

+358 50 350 0056

mikael.paananen@superapp.fi

Mika Huttunen

Myyntipäällikkö

+358 40 554 9115

mika.huttunen@superapp.fi

Helsinki

Ludviginkatu 6,
00130 Helsinki
info@superapp.fi

Lahti

Hämeenkatu 20
15110 Lahti
info@superapp.fi

Ota yhteyttä